Komende evenementen

Jan
10
Thu
all-day Bezoek Ducati Factory en Bologna @ Ducati factory
Bezoek Ducati Factory en Bologna @ Ducati factory
Jan 10 – Jan 13 all-day
Bezoek Ducati Factory en Bologna @ Ducati factory | Bologna | Emilia-Romagna | Italy
Zoals we reeds op de vorige clubavond hadden gemeld gaan we in januari naar Bolgna waar we een bezoek gaan brengen aan het museum, de fabriek en het centrum van Bologna. De planning is om[...]
Feb
2
Sat
19:00 Eindejaarsfeest
Eindejaarsfeest
Feb 2 @ 19:00
Eindejaarsfeest
Op zaterdag 2 februari organiseren we ‘s avonds, naar goede gewoonte, ons eindejaarsfeest. Deze keer gaan we iets doen wat in de geschiedenis van de Ducaticlub.be nog niet gebeurd is. Wat het is of waar[...]
Sep
1
Sun
all-day Belgium Ducati Day 2019
Belgium Ducati Day 2019
Sep 1 all-day
Belgium Ducati Day 2019
Na het enorme succes van verleden jaar organiseren we, terug op 1 september, de Belgium Ducaticlub Day. Na het in de kijker zetten van de Ducati Monster verleden keer is nu de beurt aan een[...]
Join us
Follow Us

Op zondag 3 april was het weer zo ver: de Ronde van Vlaanderen. Heuveltje op, heuveltje neer, enkele kasseistroken en flink wat bochten. Allemaal heel plezant maar Ducaticlub.be zorgde voor het echte werk in de Ronde van de Ardennen. Enkele ouwe getrouwe op kop met de nieuwelingen in hun kielzog… heuveltje op, heuveltje neer, enkele kasseistroken maar vooral verdoemd veel bochten. Het weer zat ons mee en onze leden zorgden alweer voor de nodige ambiance. Voor het eten geven we een 9, voor sfeer en gezelligheid een 10! Nogmaals dikke proficiat aan Roger Kockelmann en zijn team voor met de indrukwekkende nieuwe winkel. Het was er weer boenk op en het smaakt naar nog veel meer!

De foto’s kan je hier vinden.